bgcontrol
logo

anhydritové lité podlahy

cementové lité podlahy

betonové leštěné pancéřové podlahy

pokládka izolací EPS, XPS

pokládka systémových desek

montáž teplovodního podlahového vytápění

Zadat poptávku

Pokládka izolací EPS, XPS, systémových desek

1

Naše firma se také především zaměřuje na přesnou a dokonalou pokládku izolačních vrstev EPS, kročejovou pokládku proti hluku v patrech, ale i pokládku systémových desek, dilatačních prvků kolem stěn a montáž separační fólie, s dodávkou doporučených materiálů. Jsme vybaveni el. řezačkami STORCH, které dokáží především horní vrstvu izolací precizně a přesně naformátovat, při čemž odpadá zbytečný nepořádek z materiálu jako jsou kuličky polystyrenu apod. Položení zkušenými řemeslníky je velice přesné, přitom rychlé a zhotovené dle ČSN normy. Zde hlavně rozhoduje praxe v oboru, prodělaná školení a dobrá znalost problematiky pokládky izolací. O proti většině firmám srovnáváme podklad pod první vrstvu EPS křemičitým pískem, aby si izolace dokonale sedly k podkladu a souvrství se ve finále nehoupalo. Každou vrstvu EPS pečlivě upravíme kolem potrubí, zapěníme, zapískujeme.

Není třeba si brát na instalaci izolací např. 14 dní dovolenou nebo se trápit po sobotách a nedělích, a to kolikrát s nevalným výsledkem. Takto Vámi v domnění "ušetřené peníze“ a promrhaný čas je zbytečná úspora na nepravém místě. Doba pokládky naší firmou, a to za výhodných finančních podmínek se pohybuje běžně kolem 8 -14-ti hodin. Výhodou je právě rychlost a přesnost pro další kroky v přípravě pro vylití podlah, pro montáž podlahového topení apod. 2

Jednou ze základních a důležitých prací pro objekty s podlahovým vytápěním je kvalitní a přesná pokládka izolačních vrstev, montáž systémové desky s následným uložením vybraného potrubí do nopů desky. Volba vhodného systému pro podlahové vytápění je stále velmi diskutovanou otázkou. Investovat do systémové desky nebo jen kotvit podlahové potrubí přímo na izolace EPS ?

Výhodou systémových desek je přesná a rychlá montáž, ale především vysoký výkon při vlastním vytápění. Speciální potrubí PEX, ALPEX umístěno v těchto deskách má dokonalý kontakt s materiály a v kombinaci s anhydritovou zálivkou šetří v budoucnu tisíce korun ročně. Je mnoho typů systémových desek od různých výrobců, ať už jsou dražší foliované nebo levnější surové. Jedno mají ale společné, umožňují kvalitní zalití potrubí podlahového vytápění, zajišťují kvalitní přenos energie do litých podlah, přesně kotví použité potrubí bez použití sponek při rychlé pokládce. Investice do těchto systémových desek má rychlou návratnost, jelikož topný systém pracuje dokonale, ušetří v budoucnu spoustu energie a tím peněz .

Pro dotazy ohledně izolačních vrstev nás kontaktujte na tel. 604 517 149